Kilka słów o nas .

Jesteśmy polską firmą działająca na rynku od 2004 roku.  Naszym głównym zadaniem jest  zapewnianie  Klientom kompleksowej obsługi infrastruktury informatycznej począwszy od audytu, poprzez świadczenie usług outsourcingu, administracji IT,  prowadzenie projektów informatycznych aż po realizację napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu.

Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie umiejętności kadry inżynieryjno-technicznej wspieranych nowoczesną metodyką zarządzania stanowią gwarancję profesjonalnej obsługi i bezpieczeństwa naszych Klientów.

We współpracy z producentami sprzętu realizujemy usługi na terenie całego kraju. Naszymi klientami są klienci indywidualni, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz międzynarodowe korporacje.

Łącząc specjalistyczną wiedzę z zakresu technologii, oprogramowania i usług stanowimy silny i stabilny filar działań biznesowych naszych Klientów.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ?

1

Kompleksowa obsługa IT

Pełny zakres usług niezbędny do zapewnienia bezawaryjnego ciągłego działania infrastruktury informatycznej w elastyczny sposób dostosowany do potrzeb klienta.
R

Wysoka jakość usług

Dbałość o naszych klientów, profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie i wiedza kadry inżynieryjno-technicznej corocznie potwierdzane są podczas audytu zgodności naszych działań z najwyższymi standardami zgodnymi z Normą ISO 9001-2015.

Bogate doświadczenie

Wieloletnia obsługa małych i średnich firm oraz międzynarodowych korporacji w obszarze od realizacji napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, poprzez wsparcie techniczne aż po przejęcie częściowej lub całkowitej obsługi informatycznej przedsiębiorstw stanowi źródło naszej wiedzy popartej szkoleniami.

Wykwalifikowana kadra

Pełna zaangażowania i pasji, przeszkolona kadra inżynieryjno-techniczna posiadająca wieloletnie doświadczenie stanowi główny filar naszej firmy.

Najnowsze technologie

Poprzez współpracę z największymi producentami z branży informatycznej nasi klienci mają dostęp do najnowszych technologii i wiedzy producentów w zakresie sprzętu i oprogramowania.

Konkurencyjne ceny

U nas stać Cię na profesjonalizm. Usługi nie muszą być drogie! Oferujemy wysokiej jakości usługi w dostępnej cenie.

Polityka prywatności .

Szanowni Państwo!

Dokładamy wszelkich starań, by chronić zbierane przez nas dane osobowe zgodnie z przepisami krajowymi oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, ze zmianą ogłoszoną w Dz. Urz. UE L 127 z 23.05.2018, str. 2), (dalej: „RODO”).

Udostępniamy Państwu niniejszą politykę prywatności, aby każda osoba, z którą wchodzimy w relację, wiedziała:

  • kto jest administratorem jej danych osobowych,
  • w jakim zakresie, w jakich celach i na jakich podstawach prawnych przetwarzamy dane oraz komu je udostępniamy,
  • jakie prawa przysługują w związku z przetwarzaniem danych,

zgodnie z art. 13 i 14 RODO.

Uszczegółowieniem polityki prywatności mogą być informacje przekazywane w momencie zbierania danych osobowych lub w rozsądnym terminie – najpóźniej w ciągu miesiąca – w przypadku gromadzenia danych ze źródeł pośrednich, tj. nie od osób, których one dotyczą.

Zapoznaj się z pełną treścią naszej Polityki Prywatności.

Potrzebujesz pomocy?

Zgłoś naprawę

Teraz już sam możesz zgłosić swoją naprawę. Zgłoszenie naprawy on-line.

Status naprawy

Sprawdź na jakim etapie realizacji znajduje się Twoja naprawa.

Zadaj pytanie

Nasz ekspert udzieli wszelkich odpowiedzi na nurtujące Cie pytania.

Zamów części

Zabrakło podzespołów? Twój nietypowy sprzęt potrzebuje nietypowych części?

Możliwości kontaktu

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Tel.: (22) 462 84 40
Tel.: (22) 462 84 50
Fax.: (22) 462 84 41
biuro@blasc.pl

 CENTRUM NAPRAW
ul. Racławicka 146
02-117 Warszawa

Godziny otwarcia

 DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Poniedziałek-Piątek

 

 CENTRUM NAPRAW

Poniedziałek-Piątek

Godziny otwarcia 8:30 - 17:00